Carl Schubert akvarell
2016-03-17
369351
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL SCHUBERT (född 1955): Örlogsskepp, signerad Carl Schubert 08, akvarell, 43 x 47,5 cm