Govlampor 1 par 1900-talets mitt
2016-03-16
369348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, bemålad metall och mässing, höjd ca 154 cm
Skärmar saknas, slitage, färgbortfall