Elis Wallin Stockholm 1953 Stockholmiana
2016-03-28
369339
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): "Solig höstdag" - Stockholm, signerad och daterad Ellis Wallin -53, olja på duk, ca 64x80 cm