Skulpterat krön 1800-tal
2016-03-20
369328
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTERAT KRÖN, 1800-talets slut, träskuren och genombruten dekor i valnöt av bl a musselformation och akantusslingor, längd ca 133 cm