Hubert Ritzenhofen
2016-03-16
369313
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HUBERT RITZENHOFEN (Tyskland, 1879-1961): Kustbild med skuta, signerad H Ritzenhofen, olja på duk, ca 60 x 78 cm
Något gulnad