Gösta Werner Stockholmiana
2016-03-28
369312
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-1992): Stockholm, Vy över Slussen och gamla stan, monogramsignerad GW, olja på pannå, 26x21 cm