Oljemålning 1800-tal
2016-03-16
369303
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, olja på duk, 45x35 cm, med ram 77x68 cm
Dukskada, ram med mindre skador