Lars Eje Larsson färglitografi
2016-03-16
369274
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS EJE LARSSON (född 1954) signerad Lars Eje Larsson, färglitografi, 164/380, bladmått 55 x 40 cm