Fat Japan imarifärger
2016-03-16
369240
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, porslin, Japan, 18/1900-tal, dekor i imarifärger och guld av blomsterkorg, brättet med fältindelad dekor av figurscener och drakar, diameter ca 64 cm
Lagningar