Reinhold Ljunggren
2016-03-16
369232
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Vintermotiv, signerad R. Ljunggren, 287/310, litografi, ca 31x45 cm