Reinhold Ljunggren litografi
2016-03-16
369231
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Stadsmotiv, signerad R. Ljunggren, 118/310, litografi, ca 30x36 cm