Einar Forseth oljemålning
2016-03-16
369230
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982), naturmotiv, signerad E Forseth, olja på duk, 46 x 61,4 cm