Bestick udda delar silver
2016-03-21
369216
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, 17 dlr, udda, silver, olika modeller, 18/1900-tal, bestående av: 2 såsslevar, 4 matskedar, 3 gafflar, 6 mindre skedar, 2 fruktknivar, vikt ca 615 g
Smärre skador, fruktknivarna med lösa blad