Matskedar och teskedar silver fiolskaft
2016-03-21
369215
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 7 st., TESKEDAR, 3 st., silver, fiolskaft, mestadels 1700-tal, vikt ca 400 g
Skador, namnstämplar