Jan Bohumil Pospisil oljemålning
2016-03-16
369205
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Båtar i hamn, Hardangerfjorden, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 60x92 cm