Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARDY STRÜWER (född 1939) (2), MARK SYLWAN, GÖSTA TÖRNEQVIST (1888-1936), HARALD WIBERG mfl signerade, akvarell och tuschvariernade mått
Zustandsbeschreibung
Oramade
369194
2016-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner