Bordslampor 1800-tal
2016-03-16
369185
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, porslin, underglasyr i blått, höjd 43 cm
Nagg