Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
EBBA KRISTINA WINGÅRDH (född 1962), "Vem tog tidningen?", signerad Ebba Kristina -000, olja på duk, 50 x 61 cm
HISTORIK: Konstnärinnan utställd på Liljewalchs vårutställning 2013
369180
2016-03-16