Taklampa
2016-03-16
369174
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, grön plåtskärm, mässing, höjd exkl kedja ca 35 cm
Slitage