Röllakanmatta

Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, röllakan, 1900-talets första hälft, signerad GFB samt HS, 207 x 152 cm

369170

2016-03-23