James Coignard
2016-03-16
369169
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 22/75, färgcarborundum, bladmått ca 58x75 cm