Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Venus och Amor, olja på duk, ca 19 x 23 cm.
Mindre färgbortfall och krackelyrer, dubblerad
369153
2016-03-16