Bordslmapor 1 par
2016-03-16
369138
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, dekor av blommor och blad, märkta Mirror design, höjde inkl skärm 68 cm
Smärre slitage