Blombord
2016-03-16
369135
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 1900-tal, ådringsmålad, höjd ca 84, 95x23 cm
Slitage, blomlådan med korrosion