Taklampa
2016-03-16
369131
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-tal, mässing, 6 ljusarmar, höjd inkl kedja ca 73 cm
Slitage