Bordslampa
2016-03-16
369124
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talet slut, märkt Tyringe konsthantverk, höjd ca 55 cm
Smärre slitage