Claude Gaveau
2016-03-16
369114
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLAUDE GAVEAU (1940): Modell, signerad och numrerad 3/275, bladmått ca 68x50 cm, oramad