Bordsdekoration Italien
2016-03-16
369110
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSDEKORATION, Italien, 1900-talets mitt, glaserad keramik, höjd 43 cm
Inköpt på Svenskt Tenn
Enstaka nagg