Intrieör
2016-03-16
369102
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Interiör, olja på duk, ca29x21 cm
Slitage, skador