Pelle Åberg oljemålning
2016-03-15
368992
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Systembolagets pärla, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 33x24 cm