C.Göran Karlsson Grönt hjul
2016-03-15
368960
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Grönt hjul, signerad och daterad C.Göran Karlsson -81, 39/70, serigrafi, bladmått 77x57 cm