Anna Palm akvarell
2016-03-30
368953
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924), landsväg, akvarell, signerad och daterad Anna Palm 1878, bildmått ca 24,5 x 34 cm