John Andersson vas
2016-03-14
368916
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHN ANDERSSON för Höganäs, vas i glaserat lergods 1930-tal, höjd ca 15,5 cm.
Smärre slitage.