Olof Hermelin oljemålning
2016-03-14
368892
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Vinterlandskap, signerad O. Hermelin, olja på pannå, ca 16x33,5 cm
Hörn med mindre hål