Suzanne Nessim
2016-03-15
368872
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUZANNE NESSIM (född 1944): Komposition med harar, färglitografi, signerad, numrerad 134/160, bladstorlek 56x41 cm