Louise Fenger-Krog
2016-03-15
368868
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOUISE FENGER-KROG (född 1961): Klorofyll, signerad och numrerad Louise Fenger-Krog 29/115, serigrafi, bladmått 43x61 cm, oramad