Fotogenlampa
2016-03-15
368838
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1900-talets andra hälft, kupp i delvis frostat glas, stomme i mässing, höjd ca 53 cm
Smärre bruksslitage