Silverbestick
2016-03-15
368830
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BESTICK, silver, 1800-talets början, handtag i silver, stämplade, med monogram, längd ca 21,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage