Anders Fogelin oljemålning
2016-03-14
368816
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): Landskap, signerad Anders Fogelin, olja på duk, ca 50x64 cm 47x52 cm