Charles Roka oljemålning
2016-03-14
368763
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Kvinnlig modell, signerad Roka, olja på duk, 80x64 cm