Taklampa
2016-03-14
368750
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 2000-tal, i koppar med tre riktbara kupor i opalglas, höjd 70, diameter 60 cm
Minimalt slitage