Ulf Wahlberg färglitografi
2016-03-17
368730
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78 samt numrerad 68/310, färglitografi, 50x68 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg