Oljemålning
2016-03-14
368722
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 21x25 cm