Chemii oljemålning
2016-03-14
368704
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
E. CHEMII (1800-tal): Stilleben med astrar och fjäril, signerad och daterad 189?, olja på duk, ca 50x34 cm
Smärre färgbortfall och repor