Harry Wichmann olja
2016-03-14
368693
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARRY WICHMAN (1916-1993): Promenadstråk, signerad Wichmann, olja på pannå, 16x23 cm