Reinhold Ljunggren
2016-03-14
368684
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Landskap, signerad R Ljunggren, 320/350, färglitografi, 26x34 cm