Armring sterlingsilver
2016-03-19
368657
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING, sterlingsilver, öppen skena, dekor med påklippta olika formationer, stämplad HMJ, möjligen Henry Marius Jacobsen, Köpenhamn 1960-tal, vikt ca 55,5 g