Betethoven gravyr
2016-03-14
368656
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Beethoven, otydlig signatur, etsning, ca 23 x 17 cm
Gulnad