Golvlampa 1920-tal
2016-03-14
368584
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1920-tal, skuren björk, textilskärm, höjd 160 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad