Dennis Baker akvarell
2016-03-13
368462
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DENNIS BAKER (Australien, född 1951): "Eroded rock, Terrical, Central Coast, NSW", signerad, akvarell, 71x53 cm